شرکت هوآوی طی مراسمی گوشی Ascend P6 که به عنوان باریک‌ترین گوشی هوشمند دنیا معرفی شده بود را در ایران معرفی کرد .


در مراسم رونمایی گوشی Ascend P6 که در پردیس ملت تهران با حضور مدیران چینی و ایرانی این شرکت، نمایندگان و اصحاب رسانه برگزار شد،  جزییات این گوشی معرفی شد .

گوشی Ascend P6 که اوایل تابستان گذشته به عنوان باریک‌ترین گوشی دنیا معرفی شد، تنها 6/18 میلی‌متر ضخامت دارد و یکی از بهترین گوشی‌های هوشمندی است که با امکانات خاص راهی بازار شده است.

در مراسم رونمایی Ascend P6  ، "آندرو لن" (Lan yun) مدیر عامل شرکت هوآوی در ایران گفت: تقریبا یک‌ سال و نیم پیش هیچ یک از افراد سرشناسی که در صنعت موبایل فعالیت داشتند، هوآوی را نمی‌شناختند، تا آنجا که حتی از تولید گوشی موبایل توسط این شرکت خبر نداشتند، اما در طول یک سال این شرکت با پیشرفت زیادی همراه بود، به طوری که امسال برای خرید یکی از گوشی‌های این برند، 200 نفر در مراکز موبایل صف کشیدند و از سوی دیگر یک هزار و 800 دستگاه گوشی در فروشگاه هایپر استار تهران در طول یک ساعت به فروش رسید.


وی گفت: هوواوی در سال 2003 کار خود را شروع کرد و با تولید تلفن‌های همراه و مودم‌های اینترنت خانگی وارد بازار شد و در طول سه ماهه سوم سال 2013 توانست در بین سه تولیدکننده بزرگ گوشی‌های هوشمند قرار گیرد.

وی ادامه داد: از سال 2011 شرکت هوآوی تمرکز خود را روی تجارت گوشی‌های هوشمند که سالانه با حدود 43/5درصد رشد همراه است، قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه از امسال شرکت ما با نام تجاری "هوآوی سرویس ایرانیان" فعالیت خود را در ایران ادامه می‌دهد، گفت: هوواوی سرویس ایرانیان همیشه با مردم ایران خواهد بود و در مراحل مختلف اجتماعی همیشه پشتیبان ایرانیان است.

همچنین "هاوارد چن" مدیر ارشد واحد ترمینال هوواوی گفت: شرکت هوآوی کار خود را با شعار Make it Possible آغاز کرد، اما هم‌اکنون به Make it Happen نایل شده و سیاست خود را از B2B به B2C تغییر داده و کیفیت مهم‌ترین عاملی بوده که توانسته خود را در بازار دنیا مطرح کند.

وی افزود: هوآوی تلاش کرده که رابط کاربری استفاده از محصولاتش را ساده کند و هم‌اکنون توانسته‌ برند موبایل هوواوی را به همه مردم بشناسد و همچنین در بازار ایران علاوه بر تهران، همه شهرستان‌ها هم نمایندگی فروش راه‌اندازی کند.

در ادامه این مراسم، رضا آقایی‌نیا، مدیر کل فروش هوآوی به ویژگی‌های Ascend P6 پرداخت و گفت: طراحی، سبکی، دوربین و رابط کاربری مهم‌ترین ویژگی‌های گوشی P6 به شمار می‌رود.

وی افزود: در گوشی P6 تعریف جدیدی از زیبایی مطرح شده و این گوشی به شکلی طراحی شده تا بتوان به جای قلم و کاغذ از آن استفاده کرد.

آقایی‌نیا گفت: بدنه P6 از جنس فلز تشکیل شده، با این حال فقط 120 گرم وزن دارد و ضخامت 6/18 میلی‌متری کاربرد گوشی را ساده‌تر کرده است.

وی افزود: هوآوی علاوه بر طراحی، دوربین هشت مگاپیکسلی با برنامه ImageSmart ارایه شده که کیفیت عکس‌ها را افزایش داده و قابلیت تشخیص نوع صحنه را دارد.

وی همچنین اعلام کرد: از آنجا که قابلیت Selfie یا "عکاسی از خود" به یکی از ویژگی‌های مهم گوشی‌های هوشمند تبدیل شده، هوآوی در این گوشی از دوربین ثانویه پنج مگاپیکسلی استفاده کرده و امکان ویرایش عکس را برای کاربران فراهم کرده است.


کدخبر: 10489 - تاریخ انتشار: ٢١ آذر ١٣٩٢، ٢٢:٢٠